Ampér 4 - Klatovy

Poslední lednovou sobotu se 77 mladých šachistů z Plzeňského kraje sjelo do Klatov, aby ve zdejší sokolovně odehráli čtvrtý turnaj Krajského přeboru mládeže v rapid šachu. Nechyběla mezi nimi ani početná výprava z Líní. Dařilo se především dívkám, které získaly 6 z celkových devíti cenných kovů. V kategorii D8 zvítězila Eliška Janoušková, před Simonkou Šilhánkovou a Aničkou Jenčovou. V kategorii H8 získal svůj první mistrovský bronz Kubík Jenč. Druhou příčku obsadila v kategorii D10 Barča Strnadová. Na zlatou Elišku navázala prvenstvím v kategorii D12 její sestra Adélka Janoušková, další bronz přidala v kategorii D14 Adélka Hejlová. Líňští šachisté dominovali také v kategorii H14, za zlatým Vítkem Vilímkem skončil stříbrný Kuba Valdman a solidní šesté místo patří Romanu (Huy) Do Quang. ŠK Líně se tak stal nejúspěšnějším klubem sobotního klatovského klání.